KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13767100
nr 1376 7100
Oidentifierad konstnär. Bergsmotiv. 1800-tal. Ej signerad. Olja på duk, 41,5x59cm, yttermått inklusive ram: 66x84 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 1 februari 2021
kl 19:53:57
1.000 kr
1.100 kr